Jak na projekty?

Ať už máte pouze rámcovou představu o budoucím řešení anebo detailně zpracovaný záměr, rád Vám pomohu s realizací projektu dle Vašich požadavků.

Rozsah spolupráce

Potřebujete-li zajistit kompletní realizaci, vypomoci s projektovým řízením anebo pouze doplnit Váš projektový tým, jsem připraven se s Vámi dohodnout na způsobu spolupráce, který Vám bude nejlépe vyhovovat.

Způsob realizace

Ke každému řešenému projektu se snažím vždy přistupovat individuálně. Míru mé participace, formálnosti výstupů či agility celého vývojového procesu určujete Vy jako zákazník. Mou snahou je přizpůsobit se Vám, Vašemu projektovému týmu, vývojovému procesu a pracovnímu rytmu tak, abychom společně minimalizovali prostoje a docílili optimální spolupráce během celého období realizace projektu.

Lidské zdroje

V případě rozsáhlejších projektů jsem schopen zajistit spolupráci s dalšími odborníky na řešenou problematiku. Nemusíte se tedy bát, že by lidské zdroje nutně byly omezujícím faktorem Vašeho projektu.

Potřebujete poradit s projektem?

Pokud si nejste jisti, jaký způsob realizace či rozsah spolupráce by byl pro Váš projekt vhodný, spojte se se mnou. Domluvíme si schůzku, na které detaily realizace společně projednáme.

Kontaktujte mne Napište mi